Виховна та позакласна робота

Гурток "Історичне краєзнавство", керівник Микитин О.П.
Практична робота. Позначення на карті України умовних кордонів історико-геогарафічних районів територій розселення етнографічних груп українців.






Розлядаючи тему " Розмноження кімнатних рослин ",  на практичному занятті  вихованці гуртка   " Юні квітникарі " підготували живці ( бегонії завждиквітучої, бегонії королівської, каланхою та пілеї паперомієподібної ) і висадили у горщики. 








"Бог вчить мене бути другом!" Під таким гаслом пройшло заняття гуртка "Юні знавці Біблії" у 1 класі. Тема заняття "Добрий самарянин". Діти пізнавали шляхи , через які Ісус є другом для них.як вони можуть бути друзями для інших. В цьому їм допомогли сторінки найважливішої книги усіх християн - Біблії. Заняття пройшло в дружній та спокійній атмосфері.











 Парк Історії Землі "UNDERHILL". 10 клас.

Море вражень, безліч емоцій 🫶😉








Весна... Канікули...

 Учні 5 класу отримали завдання, яке потрібно було виконати на протязі весняних канікул. А саме намалювати малюнок на тему "Весна очима п'ятикласника".











25 березня 2024 року учні 8 класу спільно з класним керівником та батьками відвідали кінотеатр в місті Івано-Франківськ. Завершенням яскравої поїздки стала екскурсія містом та власні фотосесії


 

Гурток " Юні квітникарі ". Тема : Висівання насіння квітів. Гуртківці вчаться вирощувати розсаду однорічних квітів (чорнобривців ), ознайомлюються з правилами висівння квітів у горщики, дізналися як правильно підготувати насіння і грунт для висівання.







На практичних заняттях гуртка " Юні квітникарі " вихованці вчаться самостійно вирощувати тюльпани та нарциси. Метою даного заняття було познайомити вихованців з цибулинними квітами - тюльпанами та нарцисами, особливостями їх вирощування. З допопогою  інтернет - ресурсів дізнавалися які сорти тюльпанів найкраще підходять для вигонки. Вирощування квітів самостійно - це гарний приклад збереження  природи.













Гурток "Юні квітникарі": Тема: "Догляд за кімнатними рослинами". Метою заняття було вивчити назви найпоширеніших кімнатних рослин, а також ознайомити вихованців з умовами потрібними для життя кімнатних квітів.







А ми не здаємося і продовжуємо участь  проєкті #ІгриДляВсіх під керівництвом вчительки фізкультури Лариса Пілецька. Місяць березень "Переправа", "Кольори", "Пальчикова гімнастика" най

Поезія об’єднує країни, народи, культури і допомагає людям зрозуміти один одного. Протягом століть думки і почуття, зодягнені в поетичну форму, проникають в серця людей, нагадуючи, що ми все одна велика сім’я і що ми, такі різні, насправді дуже схожі один на одного…
Красненський ліцей долучився до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», яка проходить з 16 по 24 березня 2024 року, що охоплює дату святкування Всесвітнього дня поезії (21 березня).
#тижденьпоезії2024 


На черговому занятті гуртка "Юні медики" учні старанно вивчали теоретичну і практичну частину "Вимірювання артеріального тиску". В ході заняття учасники гуртка добре справилися з поставленим завданням та ще більше проявили інтерес до медицини.







 В Красненському ліцеї під девізом: «Життя багатше, ніж ми його звично сприймаємо!»  відбувся Тиждень соціальної підтримки з 11.0315.03.2024 року. Який організувала соціальний педагог Майданська Надія Іллівна. Метою тижня було спонукати учнів до самопізнання через нетрадиційні форми роботи; навчати учнів відчувати внутрішній світ людини і вміти висловлювати свої почуття; формувати толерантне ставлення молоді до іншої позиції та світосприйняття людини, навички співпраці та взаєморозуміння;
розвивати активну життєву позицію учнів ліцею. Під час проведення  тижня було проведено чимало заходів: «Галерея афоризмів», Конкурс малюнків та колажів «Мій улюблений казковий герой», Гра «Слідопит», Урок-тренінг «Пізнай себе», Тренінгове заняття  «Ми  - за гендерну рівність», Відеолекторій «Станція призначення – життя», розважальна гра «У світі казки чарівної», відеоподорож «Толерантність і нетерпимість», Заняття з елементами тренінгу «Павутина дружби», Рухливі ігри і релаксаційні хвилини




"Характеристика етнографічних регіонів України  та своєї області та своєї області. Етнографічні групи." Гурток "Фольклорно-етнографічне краєзнавство", КЕРІВНИК МИКИТИН О.П.




"Етнографічні групи. Практична робота . Нанесення на карту області умовних кордонів етнографічних регіонів " Гурток "Фольклорно-етнографічне краєзнавство", КЕРІВНИК МИКИТИН О.П.





Гурток "Історичне краєзнавство", керівник Микитин О.П.
Тема заняття "Історико-географічне районування краю"




Практична робота. Дослідження свого родовідного дерева . Створення родинного дерева.
Гурток "Фольклорно-етнографічне краєзнавство", КЕРІВНИК МИКИТИН О.П.






Заняття гуртка  з "Фольклорно-етнографічне краєзнавство" на тему "Сім'я сучасна і в минулому. Сторінки родинного альбому .Імена та прізвища членів родини,їх походження .
КЕРІВНИК МИКИТИН О.П.






"О, хімія! Найкраща із наук Ти ворогом і другом можеш бути; Убити все живе й допомогти Красу життя сповна відчути. Усе залежить від тих рук В яких твої досягнення і сила Від розуму і мудрості людини." Ці слова стали своєрідним девізом тижня хімії, що відбувся у Красненському ліцеї 26.02 - 01.03.2024 н.р. Учні взяли активну участь у його проведенні. Так, конкурс шкільних стінгазет на тему "Цікаві факти з хімії" не залишив байдужим нікого). Багато фактів стали основою для їх створення. Учні узяли участь у вікторині"Щасливий випадок", де мали змогу випробувати свої знання з хімії, спостерігати за цікавими експериментами, та розгадати назви металів, зашифровані у "Чорних коробках" які були і є цінними для людства. Здобувачі освіти мали змогу переглянути цікавий фільм "100 фактів з хімії". На завершення тижня була організована "Брейк кава" де учні та вчителі ліцею мали змогу поласувати смачними напоями та отримати буклети про їх корись. Отож, хімія - це край чудес, де приховане людське щастя... . Без неї сучасний світ не існував би в тому вигляді, в якому бачимо ми його зараз...

  Тиждень Словесності З метою сприяння розвитку продуктивного творчого мислення, стимулювання самостійності та ініціативності у саморозвитку, підтримки творчої діяльності школярів, активізації їх пізнавальної активності, удосконалення форм і методів проведення нетрадиційних уроків і позакласних заходів із української мови та літератури, зарубіжної літератури в період з 19. 02. - 23.02. 2024р. у Красненському ліцеї проходив Тиждень Словесності. Впродовж тижня було проведено ряд різноманітних та цікавих заходів: інтелектуально – розважальна гра «Мовні вареники», мовознавче доміно «Цікава фонетика», інтелектуальна гра «Рідна мова – всесвіту основа»,виготовлення стінгазет "Бережімо наш скарб - рідну мову!", інтерактивний квест «Мовознавча мандрівка Карпатами», пазли «Цікава фразеологія», мовознавча гра «Магія слова», битва поколінь «Молодіжний сленг або Зрозумій мене», фотоквест «Народні та літературні казки», конкурс реклами «Кольорові спогади про книгу», виставка учнівських малюнків до творів зарубіжної літератури «Читаємо, уявляємо, малюємо», флешмоб «Я люблю рідну мову».
Марафон шкільних заходів завершився, але не завершується бажання говорити точно, красиво, гарно та виразно. Свою рідну мову треба вчити все життя, адже мова - безцінний скарб, який ми отримали у спадщину і мусимо передати далі. Чистота нашого мовлення і словниковий запас залежить тільки від нас, нашого бажання ставати кращими. Ставаймо кращими - будьмо українцями, будуймо Україну.
Дорогі українці! Пам’ятаймо подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали життя за вільне наше майбутнє, за волю України! У нашому закладі ми долучились до Всеукраїнської тихої акції “Ангели пам‘яті”  на згадку про загиблих під час Революції Гідності. Учасники традиційно витнули з паперу символічних білих янголів на згадку про тих, хто віддав життя за мирну Україну, і запалили свічки пам’яті. 

Здобувачі освіти Красненського ліцею продовжують участь  проєкті #ІгриДляВсіх під керівництвом вчительки фізкультури Лариси Пілецької. Місяць лютий "Десятки". 


 Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос (World Read Aloud Day). Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році.

Всесвітній день читання вголос, глобальний рух за грамотність, відзначається для того, щоб підкреслити важливість читання вголос і обміну історіями. Цей особливий день, що відзначається різноманітними заходами та подіями, має на меті підкреслити силу слова та радість читання в громадах по всьому світу.
Сьогодні разом з учнями 3 класу Красненського ліцею ми долучилися до святкування цього дня за допомогою цікавих ігор, вікторин, головоломок, читання вголос та ін.
 https://www.facebook.com/share/p/Sd16zKmMiQh2ptQh/                             

Тиждень німецької мови
У Красненському ліцеї Перегінської селищної ради проходив тиждень німецької мови. Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою, на якій учнів ознайомили з завданнями основних заходів. Впродовж тижня було проведено ряд різноманітних та цікавих заходів: перегляд відеофільму "Феєрія мандрів. Подорож до Берліну", розгадування загадок, розучування пісень, інтелектуальні вікторини, конкурс на найкращу стінгазету "Німеччина презентує себе", інсценізація казки "Рукавичка",  весела фотосесія та багато іншого.
 Цілий тиждень у ліцеї лунала гучна музика, народні та дитячі пісні. Приємно було бачити веселі обличчя дітей, які під час дійства у школі, не тільки отримали велике задоволення від спілкування німецькою мовою, а й долучились до культури, звичаїв та традицій Німеччини.
 Після проведення тижня були підведені підсумки. Найактивніші учасники тижня німецької мови були нагороджені  на лінійці почесними грамотами, призами. Всім учасникам була оголошена подяка, виставлені відповідні оцінки з німецької мови.
 Отже, проведення предметного тижня не тільки поглибило знання з німецької мови, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни.
























#ІгриДляВсіх  
З ініціативи вчительки фізкультури Лариса Пілецька Красненський ліцей долучається до нового проєкту "Ігри Для Всіх". Основна мета якого - це залучення населення до рухової активності.


Цікавим було заняття на гуртку "Happy English" під час теми "Все про себе. Я - українець". На занятті діти виготовляли патріотичні соняшники, розгадували кросворди, виконували різні завдання за QR- кодом. Практикували вживання слів, виразів, граматичних структур за темою.






Заняття гуртка "Юні рятувальники" з теми "Робота з інтернет-джерелами, перегляд відеоматеріалів", керівник Торська Н. І.
Одне із занять гуртка "Юні рятувальники" (керівник Торська Н. І.) , під час якого гуртківців стикнулися із основними проблемами безпеки життєдіяльності, характеризували фізичні, хімічні, біологічні та психофізіологічних фактори.
Тренувальні вправи стрільби з пневматичної гвинтівки під час заняття гуртка "Юний захисник Вітчизни"
Заняття на гуртку "Історичне краєзнавство " за темою "Знайомство з рідним селом, історією його виникнення , існування. Історична довідка про населений пункт. Перекази старожилів."
Учні дізнались багато цікавоїнової інформації про рідне село.  Перша письмова згадка припадає на 1450 рік. Колись існувала назва села Красне поле. Існують дві версії походження назви села. Краєзнавець Михайло Миронюк твердить, що перша назва пішла від червоної землі, политої кров'ю на місці битви між місцевим населенням і ординцями в час їх набігів на Прикарпаття. За іншою версією, назву населений пункт одержав від краси села чи осіннього лісу, у якому переважали буки — його листя в цю пору набирає червоного (красного) забарвлення. В давнину в Красному діяла солеварня; в селі було дві соляні криниці — Краснянська і Лісна. У 1648 році жителі села брали активну участь у народному повстанні, за що їх очікувала кривава розправа після відходу козаків Хмельницького. Розташування села на краю Чорного лісу спричинило як постійну присутність повстанці , так і підвищену увагу карателів. У другій половині жовтня 1944 р. сотня «Змії» (командир  "Прут") і дві чоти під командуванням чотового «Явора» сотні «Стріла» (командир "Хмара") розбили тут станицю внутрішніх військ  та захопили зброю, набої і припаси.  Роки повстанської боротьби вкрили землю могилами героїв.




"Вивчення пам'яток народної культури етнічного регіону"-  вивчаючи дану тему вихованці гуртка "Фольклорно-етнографічне краєзнавство" відвідали світлицю нашої школи і мали можливість поглянути на народну культуру нашого бойківського краю.







Практичне заняття на гуртку  "Історичне краєзнавство " за темою "Екскурсія рідним селом з метою ознайомлення і вивчення пам'яток іторії та культури рідного краю" .  
Мандруючи селом учні  відвідали пам'ятну стелу і хрест на місці криївки в урочищі Солотвинське. 
 У ті часи у нашому селі діяли дві криївки  і 6 квітня 1945 року тут загинули і поховані воїни УПА із сотні "Рисі" . Філіпович Іван, Сенич Семен, Кільчицький Іван з дружиною і ще дві жінки. Разом з ними загинув Салижин Іван . якого поховали у Небилові. В іншій криївці загинули Вацко Микола і Морис Микола. 









 "Екскурсія рідним селом з метою ознайомлення і вивчення пам'яток іторії та культури рідного краю" . 
Вихованці гуртка "Історичне краєзнавство " виконуючи практичне заняття вирушили у коротку мандрівку рідним селом та відвідали памятні місця. Особливу увагу в учнів  привернув пам'ятник встановлений вчесьть скасування панщини у 1848 році , під який закопали ланцюги і поруч посадили дуб, який росте і до сьогодні. 






Одним із основних завдань роботи гуртка "Юні знавці Біблії", який функціонує на базі Красненського ліцею під керівництвом Фединяк І. Д., є формування в учнів загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів. Серед них - доброта, любов до ближніх, повага до навколишнього. Основної мети досягаємо зі здобувачами освіти , крокуючи сторінками найважливішої книги усіх християн - Біблії. 










Через мистецтво можна прививати любов до народних джерел, незабутніх скарбів свого народу, вміння через казку пізнавати життя і його цінувати. Щоб показати добре і щире серце свого народу на гуртку "Образотворче мистецтво" було проведене заняття "Українські казки". Тут учасники аналізували казкових героїв, їхню доброту, вдячність. Виконали роботу до казки "Курочка ряба".





Щоб продовжити життя, потрібно більше посміхатися. За дослідженнями психологів найбільше у світі посміхаються американці. На гуртку "Образотворче мистецтво" під керівництвом Смик Ірини Володимирівни було проведене заняття "Усміхаємося всі". Учасники гуртка мали завдання - відтворити свою посмішку.










Учасники гуртка "Юні квітникарі" разом із керівником гуртка Юрчишин Степанією проводили практичне заняття за темою "Малювання осінніх квітів". Учасники розмальовували айстри, чорнобривці, петунії, маргаритки. Метою гуртка було закріпити знання про назви осінніх квітів; передати в малюнку будову квітки (стебло, листя, пелюстки) та виховувати любов до природи, яка оточує дітей щодня.




"Історико-культурні об'єкти рідного краю. Історичні та культурні пам'ятки - надбання народу" . 
Вихованці гуртка "Історисне краєзнавство " разом із своїм наставником помандрували до історико-культурної памятки нашого села - церкви Святого Миколая, яка була збудована ще у 1830 році. Нова церква – споруда дерев’яна, зведена поряд зі старенькою давньою церковкою місцевими бойківськими майстрами із сусіднього села Сливки. Безкоштовно виконав проєкт інженер-будівельник із села Петранки світлої пам`яті Василь Цуцман. Вінчають церкву п’ять золотих бань – одна центральна і чотири бічні, з небесно-синім обрамленням. 







Вихованці гуртка "Історисне краєзнавство " на занятті " Екскурсійні об'єкти рідного краю : історичні, архітекурні та пам'ятні місця." Перегляд відеопрезентації "Туристські ресурси рідного краю". 



В Красненському ліцеї пройшли змагання з волейболу серед здобувачів освіти в рамках всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Наближаються найсвітліші та найчарівніші свята року, коли кожен чекає дива. І діти і дорослі готуються до свят, загадують бажання та сподіваються, що прийдешній новий рік буде яскравішим та добрішим. На гуртку "Happy English" під керівництвом Іваськів Світлани Василівни було проведено заняття "Свята і традиції". Учасники гуртка виготовляли і прикрашали ялиночки на занятті і дізналися про те, як святкують Різдво та Новий рік в англомовних країнах.







Вихованці гуртка "Фольклорно - етнографічне краєзнавство" вітають усіх зі світлим святом Різдва! Нехай у вашій домівці панує затишок, достаток та добробут, а в сім'ї ніколи не трапляється незгод та суперечок. Хай новонароджене дитятко подарує лише радість , щастя та мир .




До заняття гуртка "Паперопластика" була проведена пошукова робота "Зимуючі птахи нашого регіону". Діти шукали додаткову інформацію про зимуючих птахів нашого регіону. Заняття провели під гаслом "Не забувайте нас зимою".







Учасники гуртка "Фольклорно - етнографічне краєзнавство " взяли участь в оновленні і поповненні шкільної світлиці🇺🇦.  Висловлюю щиру подяку учням,  їхнім батькам і всім хто долучився  за велику допомогу.







Грудень - це місяць, який закінчує рік. Місяць, в якому багато подарунків і сюрпризів. На гуртку "Паперопластика" діти виготовляли подарунки для найрідніших.















7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім недавно  з метою об’єднати жінок для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.



Вихованці гуртка "Фольклорно - етнографічне краєзнавство" досліджували  історію української хустки, традиції та обряди,пов'язані з нею .

Одягнеш хустину і ти - справжня жінка ,
Бо ти з України  і ти - українка !
День української хустки — свято неофіційне, але його відзначають 7 грудня.
День хустки символізує об’єднання жіночих поколінь, передавання хустки від матері до доньки як цінності, плекання українських традицій та звичаїв. У давнину хустка символізувала оберіг та була обов’язковою для носіння заміжніми жінками.
  Зберігаємо традиції, вшановуємо  українську хустку💙💛










Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Це свято завжди було днем радості і чудес, за традицією Миколай приносить чемним дітям подарунки.
Саме в переддень свята 5 грудня в Красненському ліцеї відбувся квест "У пошуках подарунків Святого Миколая", у якому взяли участь всі учні початкових класів. 
Під час проведення заходу учні проходили зупинки та  виконували різноманітні завдання. До останньої зупинки "Добрих справ" дітвора готувалася по-особливому. Адже вони готували подарунки для наших захисників. 
Тож діти довели, що в нашому ліцеї навчаються чемні, розумні, талановиті та неймовірно добрі діти і завдяки цьому відшукали подарунки Святого Миколая, які заховали злочинці. Ще довго після свята лунав веселий сміх щасливих дітей.










Вихованці гуртка " Фольклорно - етнографічне краєзнавство" 🌄 у переддень  Свята  Миколая познайомилися з  життєвою історією Святого Миколая, замалювали дерев'яні розмальовки - "миколайчики" і   заповнили листок із книги 📚добрих справ❤️.








Нехай любов і добро панує у серці кожного ❤️

"Що я найбільше ціную у людині?" Під таким гаслом працювали учасники гуртка "Образотворче мистецтво" і створили кульки толерантності.


"Нехай сонце завжди світить у вашому серці" - під таким гаслом працювали діти на гуртку "Паперопластика". Щоб підняти настрій у нелегкий час, діти виготовляли промінці радості і записували на них побажання. Ось які сонечка в нас получилися....













Щороку в четверту суботу листопада о 16:00 у вікнах мільйонів українців горять свічки. Цю акцію у 2003-му започаткував великий друг України, дослідник Голодомору, американець Джеймс Мейс. Згідно з його задумом, кожен вогник – це невідспівана й неупокоєна душа, яка 90 років тому відійшла на той світ. Наше завдання – пам'ятати про цих людей і про те, що з ними трапилося. І передавати пам’ять далі. Щоби правда про Голодомор ніколи не згасла.

https://m.facebook.com/groups/2561809837235497/permalink/6872879729461798/

Для деяких людей осінні непогожі дні - це невесела і сумні пора року, для інших - це чудовий час зайнятися творчістю і створювати незвичайні композиції із природного матеріалу. Вихованці гуртка "Юні квітникарі" виготовляли квіткові композиції із живих квітів. Дуже просто та цікаво створити яскраву і контрастну композицію, використовуючи в її декоруванні садовий гарбуз.


У Красненському ліцеї проводилося "Свято осені". До нього долучилися відвідувачі гуртків "Паперопластика" та "Образотворче мистецтво", учні 2-4 класів. Вони виконали роботу малюємо листками.












Для неповторності та краси природи рідного краю вихованці гуртка "Паперопластика" створили для себе незабутній образ "Осіння мадонна"






27 вересня 2023 року у Красненському ліцеї зі здобувачами освіти, які є учасниками гуртка "Юні медики" була проведена бесіда на тему "Кровотечі. Перша медична допомога при кровотечах". Вчитель Захисту України Микола Стасюк спільно з медичною сестрою закладу освіти Оксаною Стасюк розповіли учням про кровотечі та їх види. На практиці гуртківці навчилися зупиняти кровотечі за допомогою давлячих пов'язок, тампонади рани та накладанням джгута.









Зимовий час - це не тільки веселі свята, жваве катання з гірок, відчайдушна гра в сніжки, але й міцні морози з пронизливим вітром. Наше завдання піклуватися про братів наших менших. Пташки, які зимують у нас потребують допомоги. Тому учні Красненського ліцею не залишилися осторонь і взяли участь в акції "Годівничка".

https://www.facebook.com/100034342283428/videos/655655065557435/


Онлайн-засідання КЦ "Гроно"  Красненського ліцею





З Новим роком, українці!

Хай в квартирі і хатинці

Заіскриться вогник чуда,

Хай добро до вас прибуде!

Хай насіється із неба

Те, чого усім вам треба.

Хай зійде вам Божа ласка,

І в життя приходить казка!

https://drive.google.com/file/d/18PzRAkbLt9aYRbnK0AwT_ajuH_esj1Zz/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1n4DvT3v22QhnLL3S9winafj0foSgK-mj/view?usp=sharing


З Новим роком, добрі люди!

Сподіваюсь, з Вами буде

Запашна, смачна хлібина,

Щастям сповнена година,

Сіль жадана на столі,

Лад і спокій на землі!


https://drive.google.com/file/d/1Tv04KFx_m5nCg9KSpagark41Fx5-4CNT/view?usp=sharing


День святого Миколая Чудотворця — одна з найочікуваніших дат на рік. Цього дня за традицією обмінюються подарунками та привітаннями. З особливим трепетом на це свято чекають діти, адже вранці 19 грудня кожна дитина поспішає зазирнути під подушку або на підвіконня та побачити там довгоочікуваний подарунок від Святого. А щоб цей день наситився святковими нотками, учні Красненського ліцею підготували  привітання для дітей та дорослих.

https://drive.google.com/file/d/1rm0tJkddOWMdKKhuchtacw5Sg81ZOMGZ/view?usp=sharing


Вітаємо всіх з Днем Святого Миколая! Це надважливий день для всіх християн. Однак з 2014 року окрім теплих та щирих сподівань, віряни всієї України в День Святого Миколая  моляться за життя й здоров’я тих, хто боронить нас на східному фронті. Українські захисники вимушені бути далеко від рідних домівок аби стримувати окупаційні війська. Ми пам’ятаємо про наших героїв і їхній щоденний подвиг, котрий дає нам можливість мріяти, сподіватися й зрештою просто бути собою на своїй землі. Сподіваємося, що ці скромні подарунки принесуть нашим захисникам хвилини радості та згадку про рідну домівку. Зі святом! З Днем Святого Миколая!!!

https://drive.google.com/file/d/1ZdJkURMyfNT9xq0_sXOmOars88KX0VgY/view?usp=sharing  


Що й кому не говори,

В нас дівчата...хоч куди!

В цілім світі не знайдеш:

Чи проїдеш, чи пройдеш - 

Україночки - найкращі,

Найвродливіші й багатші.

Як полюблять...на усе!

То, і дійсно - повезе.

https://drive.google.com/file/d/1EJa-qgt5hqjbI7FPcrfBz6_hMT2lRwAB/view?usp=sharing


Не звільняється пам'ять, 

Відлунює знову роками.

Я зітхну...запалю обгорілу свічу,

Помічаю: не замки - твердині, не храми 

Зкам'янілий чорнозем -

Потріскані стіни плачу.

Піднялись, озиваються в десятиліттях

З долини, аж немов з кам'яної гори

Надійшли. Придивлюсь:

Вкраїна, ХХ століття.

І не рік, а криваве клеймо - "33".

https://drive.google.com/file/d/1uR9YZskuPSUcTslINbJ3hogUBQ3-UCk-/view?usp=sharing

День Гідності і Свободи - свято, яке заснували у 2014 році за указом Петра Порошенка. Його рийнято відзначати щорічно 21 листопада. Встановлено його на честь Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року.  19 листопада учні Красненського ліцею вшанували Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави. Усі вони залишаються в пам'яті українського народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

https://drive.google.com/file/d/1RzFYxaCj0BLKJ5qPKdfeR6CxeIIUMy9A/view?usp=sharing


15 жовтня у Красненському ліцеї відбувся огляд-конкурс пісні і строю

https://www.facebook.com/100034342283428/videos/279170214064661/


Найтепліші та найщиріші поздоровлення з Днем вчителя від учнів Красненського ліцею

https://drive.google.com/file/d/15vaBTKbi-nwr9SiJc-Dyhkj2oc7g6zhu/view?usp=sharing

Відеолекторій, присвячений 80-й річниці подій в Бабиному Яру

https://drive.google.com/file/d/1JKnNnKK0iMoeYrKtyz5tiOB_4jqlDP4v/view?usp=sharing


Виставка  осінніх композицій " Осіння казка"

https://drive.google.com/file/d/1qf_szNDDaGjaVlTtZFxmOeAHT6GLH3mX/view?usp=sharing


 Українська вишиванка – один з головних символів нашого народу. У ній розповідаються історії, пишуться долі. Давайте ж привітаємо всіх з цим днем і нагадаємо світу про красу української культури!

https://drive.google.com/file/d/11QKncpydbNn-W7vXPlm6bmJ47bNy_HrG/view?usp=sharing

Привітання до Дня матері

https://drive.google.com/file/d/1uF5L10_GqbRBvHzi5GBp4ovvdQ9YhhGB/view?usp=sharing


Пам'яті трагедії на ЧАЕС

https://drive.google.com/file/d/1JQqB9Ui0mTdAK0qPtdlqqgYPsOWjJcQt/view?usp=sharing


Літературний марафон від учнів Красненського ліцею з нагоди дня народження Т. Г. Шевченка

https://www.facebook.com/100034342283428/videos/470125587475513/

Жіночому колективу Красненського ліцею!

Прийміть, дорогі наші вчителі, щиру подяку за вашу невтомну і нелегку працю. Ви допомагаєте нам стати кращими, добрішими, впевненішими в собі.
Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а ви залишайтесь завжди такими ж неповторними як зараз.
З повагою учні Красненського ліцею.

Учні Красненського ліцею долучилися до циклу вшанування з нагоди 150 - ліття від Дня народження Лесі Українки.

https://www.facebook.com/100034342283428/videos/462965468191525/ 

 

Учні початкових класів Красненського ліцею вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

https://www.facebook.com/100034342283428/videos/459619261859479/ 


Вчителі Красненського ліцею привітали всіх з Новорічними та Різдвяними святами

https://drive.google.com/file/d/1ixJi7slx1f5olwexa1dGDX7RYVecfzhs/view?usp=sharing


Навіть у повітрі, не зважаючи на зовсім весняну погоду, відчувалося наближення Нового року. Сяє вогниками прибрана ялинка, а навкруги - пахли цукерками та мандаринками.
Передноворічний настрій завітав і до нашої школи. Учні 1 класу Красненської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з вчителькою, Волосковець Г. Я. привітали усіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

https://www.facebook.com/100034342283428/videos/432517804569625/ 

Відеоролик від учнів Красненського ліцею "Лист до святого Миколая"                    https://www.facebook.com/100034342283428/videos/426102795211126/

Участь у Всеукраїнській акції з ушанування пам'яті  жертв Голодомору "Запали свічку пам'яті!"                            https://www.facebook.com/100034342283428/videos/409049623583110/

Пам'яті Небесної сотні!

https://www.facebook.com/100034342283428/videos/408370713651001/


Вітання всіх чоловіків від учнів Красненського ліцею  з Днем захисника Вітчизни, Днем українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та Днем створення УПА

https://www.facebook.com/100034342283428/videos/376773726810700/

 

Учні  Красненського ліцею привітали вчителів з їхнім професійним святом

Модель виховної системи

https://drive.google.com/file/d/1Hu45kRWWztrel-TDoXHQ80fRLR_rImS2/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1ZSCdoVdaKzYkQ9AwztN5eJX6wuU_Q-Sg/view?usp=sharing


Фотозвіт проведення уроків патріотичного виховання та уроків памяті 
https://drive.google.com/file/d/1CsOhR_pYOOOyZpQt_cCythwnUD4VETTY/view?usp=sharing


Краєвиди нашого села 

Імідж школи 

Немає коментарів:

Дописати коментар